Udział w projektach

Jedną z ważnych trudności, z którymi borykają się na co dzień wszystkie osoby wymagające regularnej terapii specjalistycznej (m.in. fizjoterapia, terapia mowy, psychoterapia etc.) są koszty tejże terapii.

Mając na celu dobro naszych podopiecznych, występujemy w konkursach, czyniąc starania o pozyskanie środków na terapię i wsparcie specjalistyczne.

Podejmujemy nowe działania i opracowujemy pomysły na rzecz osób potrzebujących, zgłaszając je  do jednostek wspierających finansowo aktywności Fundacji, stwarzając możliwości bezpłatnego korzystania przez osoby potrzebujące.

Pomagamy poprzez organizowanie bezpłatnych warsztatów oraz bezpłatnych konsultacji.