Udział w projektach

Jedną z ważnych trudności, z którymi borykają się na co dzień wszystkie osoby wymagające regularnej terapii specjalistycznej (m.in. fizjoterapia, terapia mowy, psychoterapia etc.) są koszty tejże terapii.

Mając na celu dobro naszych podopiecznych, występujemy w konkursach, czyniąc starania o pozyskanie środków na terapię i wsparcie specjalistyczne.

Podejmujemy nowe działania i opracowujemy pomysły na rzecz osób potrzebujących, zgłaszając je  do jednostek wspierających finansowo aktywności Fundacji, stwarzając możliwości bezpłatnego korzystania przez osoby potrzebujące.

Pomagamy poprzez organizowanie bezpłatnych warsztatów oraz bezpłatnych konsultacji.

Fundacja realizowała ( i realizuje)  projekty:

1. "Aktywna integracja międzypokoleniowa mieszkańców Osiedla Grunwald Północ" (01-30.08.2016)

2. "Aktywna neurorehabilitacja domowa" (01.09.2016-30.11.2016)

3. "Tworzymy grupę samopomocową dla rodzin osób z chorobami neurologicznymi oraz seniorów z terenu Świerczewa" (01.09.16-30.11.16)

4. "Aktywny Grunwald" ( 12.12.16-31.12.16)

5. "Neurorehabilitacja domowa" (01.02.-30.05.2017)

6. "Nasze Walerianowo" (01.07.-31.10.2017)

7. "Aktywne Osiedla Grunwald Północ" (01.07.-31.10.2017)

8. "Wielospecjalistyczna neurorehabilitacja (od. 01.06.2017 i nadal)

9. "Aktywna neurorehabilitacja domowa i stacjonarna" (od 01.09. i nadal)