Wspieranie procesu terapii

Wspieramy proces terapii dorosłych oraz osób starszych (po 70 r.ż.) poprzez opiekę wielospecjalistyczną m.in. neurologa, neurologopedy, psychologa i innych specjalistów.

Pomagamy w diagnozie występujących trudności i wykorzystujemy różne metody terapii oraz sprzęt i oprogramowania dostępne na rynku, mając na celu zmniejszenie ograniczeń, będących następstwem doznanych uszkodzeń spowodowanych chorobą.

Poprzez swoje działania, współpracę z doświadczonymi i wykwalifikowanymi specjalistami pragniemy stworzyć możliwość kompleksowej pomocy wszystkim osobom wymagającym wsparcia terapeutycznego.