Kompleksowe wsparcie w chorobie

Projekt Kompleksowe wsparcie w chorobie jest współfinansowany ze środków budżetu Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Jest realizowany od czerwca 2019 roku do końca listopada 2019 rokuna rzecz 14 mieszkańców województwa wielkopolskiego po udarze/urazie mózgu bądź z chorobą neurodegeneracyjną, bez orzeczonej niepełnosprawności.

W ramach projektu uczestnicy korzystają z indywidualnego specjalistycznego wsparcia neurologa, psychiatry, psychologa, neurologopedy i/lub fizjoterapeuty. Ponadto uczestniczą w spotkaniach grupowych tj. treningi czynności życia codziennego, zajęcia arteterapeutyczne, grupy wsparcia, choreoterapia i treningi umiejętności społecznych.