książki NEURO-trening

Przez specjalistów fundacji został wydany kolejny zestaw książek. Są to pozycje, które zawierają ćwiczenia np. językowe, wspierające pamięć, koncentrację, a także zadania z zakresu terapii zajęciowej czy ćwiczeń przygotowanych przez specjalistów fizjoterapii.

Koszt kompletu książek to 70 zł.
Książki można nabyć zarówno stacjonarnie w fundacji, możliwa jest też wysyłka.

Książki przeznaczone są zarówno dla osób dorosłych, które potrzebują wsparcia z zakresu treningów poznawczych czy manualnych, seniorów, ale też specjalistów, którzy chcieliby wzbogacić swój zasób materiałów dla pacjentów. Są to publikacje, które mogą zainteresować zarówno logopedów, neurologopedów, ale też psychologów, czy innych specjalistów nauk społecznych.