Projekt Droga do Zdrowia

Trwa realizacja projektu Droga do zdrowia, we współpracy z Fundacją Dzieciaki i Zwierzaki. Projekt skierowany został do osób bez orzeczonej niepełnosprawności.
W ramach projektu fundacja zapewnia kompleksową wielospecjalistyczną rehabilitację, prowadzoną przez wykwalifikowanych specjalistów oraz terapeutów, z zastosowaniem nowych technologii. Zajęcia prowadzone są stacjonarne z możliwością skorzystania z multimedialnych programów terapeutycznych, np. Neuroformy, a także nowoczesnych terapii tj. dogoterapia, terapia sensoryczna czy akupunktura. W ramach projektu w fundacji można skorzystać z konsultacji np.
Projekt został współfinansowany ze środków budżetu Samorządu Województwa Wielkopolskiego.
Projekt trwa w okresie czerwiec – listopad 2021.