„Prozdrowotnie dla seniorów”

Fundacja ORCHidea w ramach projektu „Prozdrowotnie dla seniorów” zapewna działania aktywizujące i usprawniające dla seniorów i seniorek,będących mieszkańcami/kankami dzielnicy Św. Łazarz w Poznaniu.
W ramach realizacji projektu Fundacja zapewnia kompleksowe działania aktywizacyjne, prowadzone przez wykwalifikowanych prowadzących, spotkania okolicznościowe oraz integrujące
Wszystkie działania są prowadzone w lokalu Fundacji ORCHidea w Poznaniu, wyposażonym w salę do zajęć ruchowych, gabinety, multimedialne programy, pomoce oraz przestrzeń warsztatową. W projekcie zaplanowano aktywności w przestrzeni miejskiej, np. wyjście do Palmiarni Poznańskiej oraz grill na świeżym powietrzu przy Parku Kasprowicza.
Projekt jest współfinansowany ze środków budżetu Miasta Poznania z puli Rady Osiedla Św. Łazarz.