Fundacja ORCHidea – Poznań | Wielospecjalistyczne wsparcie osób z deficytami neurologicznymi
Diagnostyka i leczenie padaczki
DIAGNOSTYKA
I LECZENIE PADACZKI
Rehabilitacja w schorzeniach neurologicznych
REHABILITACJA
W SCHORZENIACH NEUROLOGICZNYCH
Prozdrowotny klub seniora
PROZDROWOTNY
KLUB SENIORA
szkolenia

SZKOLENIA

Prozdrowotny Klub Seniora

Aktywność naszego Klubu ukierunkowana jest na działania prozdrowotne. Oprócz zapewnienia naszym podopiecznym kreatywnego spędzania wolnego czasu, podczas różnorodnych zajęć arteterapeutycznych, koncentrujemy się również na specjalistycznej pomocy.

Osoby zajmujące się prowadzeniem zajęć (psychologicznych, fizjoterapeutycznych, choreoterapeutycznych, manualnych) i konsultujące posiadają wymagane kwalifikacje, a także wieloletnie doświadczenie w pracy m.in. z seniorami.

We wszystkich zajęciach mogą uczestniczyć osoby, wcześniej zgłaszające swoją obecność.

W przypadku braku finansowania zajęć z pozyskanych grantów, odpłatność zgodna z cennikiem opłat.

Cennik:

– Konsultacja fizjoterapeutyczna/ neurologopedyczna/ psychologiczna: 120 zł
– Konsultacja neurologiczna/psychiatryczna: 180 zł (pierwsza wizyta), 160 zł (każda kolejna)

Zajęcia grupowe:

– Choreoterapia – zajęcia ruchowe przy muzyce prowadzone przez tancerkę i fizjoterapeutkę z wieloletnim doświadczeniem: 50 zł/godzina
– Arteterapia – zajęcia prowadzone przez terapeutę zajęciowego (m.in. manufaktura mydełka, wypalanie w drewnie, decoupage, tworzenie biżuterii, linoryt ):  10-30 zł, w zależności od użytych materiałów
– Zajęcia komputerowe – ćwiczenia funkcji poznawczych na programach multimedialnych: 30 zł za  30 minut; 50 zł za  1 godzinę

Członkostwo w Prozdrowotnym Klubie Seniora przy Fundacji ORCHidea jest nieodpłatne.