Elektrostymulacja

Elektrostymulacja obszaru twarzowego to bezpieczna, bezbolesna i skuteczna stymulacja obwodowa prądem o niskim natężeniu. Metoda została opracowana, aby wspomagać terapię osób z:

Elektrostymulacja stosowana jest jako element terapii neurologopedycznej. Istnieje również możliwość niezależnego od zajęć neurologopedycznych użycia elektrostymulatora, po konsultacji ze specjalistą, wywiadzie i określeniu celów terapii. Elektrostymulacja odbywa się przy użyciu elektrostymulatora, żelowych elektrod różnej wielkości oraz akcesoriów, służących do bardziej precyzyjnego dawkowania stymulacji, w zależności od potrzeb i celów.