Neuroforma

Neuroforma to ciekawe, nowoczesne oprogramowanie, wspierające rehabilitację ruchową i poznawczą. Trening przy użyciu Neuroformy polega na wykonywaniu ćwiczeń pod kontrolą ekranu komputera i kamery, która odzwierciedla ruch osoby ćwiczącej. Dzięki nowoczesnej formie oraz ciekawym zestawom ćwiczeń, neuroforma doskonale wpływa na efektywność rehabilitacji. Trening z użyciem Neuroformy jest motywujący i przyjemny. Oprogramowanie może być stosowane wspomagająco u wszystkich osób, które chcą poprawić swoją sprawność fizyczną i umysłową. W Fundacji używamy Neuroformy:

Neuroforma pozwala na trening pamięci, uwagi, szybkości reakcji, koncentracji, operowania posiadanymi zasobami umysłowymi, percepcji wzrokowej, liczenia, czytania i wielu innych. Ponadto doskonale uatrakcyjnia trening sprawności fizycznej.

W Fundacji z Neuroformy można skorzystać podczas zajęć z psychologiem, neurologopedą, fizjoterapeutą oraz jako odrębny trening wspomagający lub profilaktyczny dla osób w każdym wieku.