Terapia ręki

Terapia ręki prowadzona w Fundacji, jest formą treningu motoryki małej, zaburzonej w wyniku:

Terapia ręki doskonale uzupełnia działania fizjoterapeutyczne i rehabilitacyjne.  Jej celem jest poprawa i udoskonalenie czynności manualnych w celu:

W Fundacji terapia ręki odbywa się przy użyciu zróżnicowanych narzędzi wspomagających, tablic do treningu manualnego, ciekawych gier, układanek i innych akcesoriów, odpowiednich dla osób dorosłych. Akcesoria, z których korzystamy w terapii ręki są wykonane z wysokiej jakości materiałów, spełniając kryteria bezpieczeństwa i efektywności. Zapewniamy przyjazne warunki do treningu manualnego. Terapię ręki proponujemy w połączeniu z terapią rękawiczką stymulującą korę mózgową. Istnieje również możliwość samodzielnego korzystania z tablic do terapii ręki.